JMA center

Japonia Manga Anime

Ultimele subiecte

» Mine >.<
Scris de Eclipse Dum Dec 14, 2008 1:33 pm

» Regrete...
Scris de Eclipse Dum Dec 14, 2008 1:20 pm

» ...:::copiii lunii si cantecul pianului rosu:::...:::original:::...
Scris de Eclipse Dum Dec 14, 2008 1:06 pm

» Informatii despre anime
Scris de Eclipse Mier Dec 10, 2008 11:12 pm

» Parere despre anime
Scris de Eclipse Mier Dec 10, 2008 9:48 pm

» Schimbari de nick-uri.
Scris de Eclipse Sam Dec 06, 2008 11:54 pm

» Ohayo mina-san!^^
Scris de Eclipse Sam Dec 06, 2008 11:02 pm

» Ce manga ati citit?
Scris de Hina-chan Sam Dec 06, 2008 10:56 am

» Hewo there ^.^
Scris de Eclipse Mier Dec 03, 2008 11:04 pm

» Personaj preferat
Scris de CrazyDia Mar Dec 02, 2008 5:34 pm

» Kamikaze Kaitou Jeanne
Scris de CrazyDia Mar Dec 02, 2008 5:29 pm

» Parere despre anime
Scris de Hina-chan Mar Dec 02, 2008 12:38 pm

» Parerea voastra
Scris de Hina-chan Mar Dec 02, 2008 12:30 pm

» Lista anime
Scris de Eclipse Lun Dec 01, 2008 3:47 pm

» Tema!
Scris de Eclipse Lun Dec 01, 2008 3:39 pm

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Baw-Baw

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Baw-Baw la data de Lun Aug 18, 2008 7:25 pm

Zuzu-poo

Fan nou
Fan nou
Hey ppl Very Happy . Deh, am zis s atrec si eu pe aici si sa ma prezint... Sunt cleo(asa imi spun toti prietenii sintr-o intamplare tampita in care mi-a fost incurcat numele cu cleopatra de catre o profa care tot continua sa faca dinastea>>)... I'm from Targoviste, yep, I know, e un oras varza(cel putin dupa pararea mea). Ochi albastrii, par saten inchis cu shuve rosii apoi siclam si pe breton acum blonde(s-au decolorat alea siclam pana la roz, acum blond>.>). Ma rog, arat cam ciudat... Am parul scurt la spate(in ideea de a imi face tepi) si doua 'shuvite' lungi in fata. Bretonul e tuns pe un ochi, in stil emo si da: Ascult Rock, emo-core, punk, j-rock, ma amchez cu negru, ma imbrac in negru,etc... De cand ma stiu am fost pasionata de animeuri. Primul pe care l-am vazut in viata mea a fost Inuyasha(cand eram printr-a 2-3-a..) si de atunci urmaresc animeuri cu mai multe teme. Am avut o paisune pentru Death Note, Yu Yu Hakusho, Mew Mew Power, Blood+ si alte animeuri pe care le-am vazut episod cu episod pe internet in engleza ca nu au fost difuzate pe Animax(Initial A+). Alte pasiuni: Desenul, biologie(programul meu TV preferat dupa Animax e Animal Planet), muzica(ma apuc de chitara in scurt timp), basket-ul si sk8-ul. Eh, deja ma simt ca o moara stricata asa ca daca mai aveti ceva de intrebat, postati Shocked .

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Baw-Baw la data de Lun Aug 18, 2008 7:42 pm

Eclipse

Administrator
Administrator
Hello! Welcome here! Sper sa te distrezi si sa fi activa! Intrebari? Manga? Muzica exemple? Urmaresti anime-uri de mult timp si ai ceva cu parul! Mie de ce nu imi pari moara? Cam astea sunt intrebarile!

3 Re: Baw-Baw la data de Lun Aug 18, 2008 7:47 pm

Zuzu-poo

Fan nou
Fan nou
Manga.. erm, nu prea am citit, dar vreau sa ma apuc de scris is desenat manga-uri cu o amica pasionata de desen...si Muzica: Shadow's Lie, Tokio Hotel, Cinema Bizarre, An Cafe, Green Day, My Chemical Romance, Moon Spell, etc... Intelegi tu in ce stil:). Si poate ca tie nu iti par ca o moara, dar pur si simplu ma simt ciudat sa vorbesc asa mult, desi se vede ca trebuie sa ma obisnuiesc lol! .. Si nu mai urmaresc animeuri ca nu imi mai permite timpul si spatiul(unde aunt acum nu am TV si acasa am avut o gramada de lucru...daca vreau sa vad un anime obligatoriu ma duc pe youtube...) si am ceva rau cu parul>>

4 Re: Baw-Baw la data de Lun Aug 18, 2008 9:40 pm

SAAAAAAAALUT!!! Moara-stricata? Neah, pari numai hiperactiva ^___^
So, bine ai venit pe forum! Intrebari? Mi-e prea lene la ora asta >.>
Happy Posting! ^__^ Ja Ne!!!

5 Re: Baw-Baw la data de Lun Aug 18, 2008 10:06 pm

Zuzu-poo

Fan nou
Fan nou
Mda, sunt atat de hiperactiva fizic ca stau 24 din 24 de ore lipita de scaunul de la calculator^_______^'... Danke si sper sa am parte de un forum activ si dragut^^'...Si de unde imi pun av si sig?

6 Re: Baw-Baw la data de Lun Aug 18, 2008 11:35 pm

Eclipse

Administrator
Administrator
Si de unde imi pun av si sig?
Ai la profil. Avatar si semnatura. La avatar iti poti alege din galere sau ti-l poti lua din calculator...La semnatura ai acolo daca vrei sa scrii ceva si iti pui imagine cu link-ul ei incradat in [img][/img] Acum nu prea sunt buna la explicati. Daca nu te descurci dami un PM si iti explic mai bine. Da? pale Profil=> Avatar... Profil=> Semnatura O.o'

7 Re: Baw-Baw la data de Mar Aug 19, 2008 12:54 pm

Zuzu-poo

Fan nou
Fan nou
Stiu de sig-uri si sv-uri, dar habar n-aveam de unde le pun xD.. Mrci de explicatie^__^(acum sa vad daca ma ajuta:)) )

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum