JMA center

Japonia Manga Anime

Ultimele subiecte

» Mine >.<
Scris de Eclipse Dum Dec 14, 2008 1:33 pm

» Regrete...
Scris de Eclipse Dum Dec 14, 2008 1:20 pm

» ...:::copiii lunii si cantecul pianului rosu:::...:::original:::...
Scris de Eclipse Dum Dec 14, 2008 1:06 pm

» Informatii despre anime
Scris de Eclipse Mier Dec 10, 2008 11:12 pm

» Parere despre anime
Scris de Eclipse Mier Dec 10, 2008 9:48 pm

» Schimbari de nick-uri.
Scris de Eclipse Sam Dec 06, 2008 11:54 pm

» Ohayo mina-san!^^
Scris de Eclipse Sam Dec 06, 2008 11:02 pm

» Ce manga ati citit?
Scris de Hina-chan Sam Dec 06, 2008 10:56 am

» Hewo there ^.^
Scris de Eclipse Mier Dec 03, 2008 11:04 pm

» Personaj preferat
Scris de CrazyDia Mar Dec 02, 2008 5:34 pm

» Kamikaze Kaitou Jeanne
Scris de CrazyDia Mar Dec 02, 2008 5:29 pm

» Parere despre anime
Scris de Hina-chan Mar Dec 02, 2008 12:38 pm

» Parerea voastra
Scris de Hina-chan Mar Dec 02, 2008 12:30 pm

» Lista anime
Scris de Eclipse Lun Dec 01, 2008 3:47 pm

» Tema!
Scris de Eclipse Lun Dec 01, 2008 3:39 pm

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Sugestii

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Sugestii la data de Sam Apr 26, 2008 9:46 am

Eclipse

Administrator
Administrator
Aici postati sugestiile voastre.

Ultima editare efectuata de catre Admin in Sam Mai 10, 2008 11:21 am, editata de 1 ori

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Sugestii la data de Sam Mai 10, 2008 10:47 am

~Light~

Fan modest
Fan modest
poate exagerez un pic,dar titlul topic-ului,"Sugesti",nu trebuia sa fie scris cu doi "i"? ^^' anyway,am unele sugestii:

1.mi-ar placea mai multe sectiuni anime;
2.observ ca acest forum inca nu are moderatori,acestia fiind absolut necesari in constructia unui forum;
3.logo-ul forumului mi se pare prea simplu (daca nu ma insel,aceasta este o imagine din galerie,nu?),as vrea ceva mai elaborat,poate un banner mai mare pe care sa scrie "Welcome!","Bun venit!" sau numele forumului;
4.cred ca ar fii nevoie de niste reguli de postare a lucrarilor si la sectiunea "GFX Zone".

cam atat momentan,dar voi mai posta daca imi mai vin idei de imbunatatire.

Vezi profilul utilizatorului http://www.from-my-dreams.forumotion.com

3 Re: Sugestii la data de Sam Mai 10, 2008 11:21 am

Eclipse

Administrator
Administrator
1. Nu stiu ce vrei! Spune si eu le fac!
2. Moderatori vor fi alesi in scurt timp.
3. Nu am timp sa caut. In curand o sa fie cum vrei tu.
4. Nu ma pricep la GFX. Daca te pricepi posteaza tu si eu le verific! Poate ma ocup si eu de ele dar sunt ocupata cu tezele! >.<

Valabil si pentru ceilalti! Sunteti nemultumiti dar nu stiu ce sa fac ca sa nu imi sariti dupa in cap. Deci spuneti! Va ascult! Very Happy Curaj! Nu musc! Voi face tot ce pot pentru a le pune in aplicare. Deci...?

4 Re: Sugestii la data de Sam Mai 10, 2008 3:05 pm

~Light~

Fan modest
Fan modest
1.De exemplu:Chobits,Air,Wolf`s Rain,Vampire Princess Miyu,Shuffle!,Strawberry panic,School Days,Nana,Fate Stay Night,Elfen Lied,Dragon Ball Z,Evangelion,etc.
2.vad ca nu prea se inghesuie lumea la topic-ul cu inscrieri pt. moderatori.
3.ma gandeam ca ai putea ruga pe cineva sa gaseasca niste poze potrivite,dintre care tu sa alegi una si sa rogi o persoana sa ti-o modifice,astfel incat sa scrie pe ea "Welcome","Bun venit!" sau numele forumului.
4.te inteleg,nici eu n-am prea mult timp.nu sunt chiar experta in GFX,dar ma voi gandi la niste reguli.

Multumita? Very Happy

5 Re: Sugestii la data de Sam Mai 10, 2008 3:08 pm

Eclipse

Administrator
Administrator
1. Le adaug imediat
2. Topicul nu este inca deschis.
3. Am cerut la un topic asta.
4. O sa ne descurcam intr-un fel!

Altceva?

6 Re: Sugestii la data de Sam Mai 10, 2008 3:25 pm

1.Pai pentru inceput fa alea cu animeurile unul sub altul si pune niste poze cu acele animeuri.
2.Daca vrei si tema,sa fie ceva cu animeuri sau iti dau eu una.
Deocamdata atat

7 Re: Sugestii la data de Sam Mai 10, 2008 3:32 pm

Eclipse

Administrator
Administrator
1. Respins in mare parte. Nu le pot afisa cum vrei tu pentru ca am incercat si nu ma lasa sa le afisez in linie dreapta. Poze voi adauga dar nu am deocamdata atat de mici. Daca ai tu...
2.Respins-acceptat. Nu stiu ce tema sa pun. da niste ideei. Pana vine cina cu ideei ramane asta.

8 Re: Sugestii la data de Sam Mai 10, 2008 3:59 pm

~Light~

Fan modest
Fan modest
Admin a scris:

http://jma-center.forumz.ro/cereri-f23/moderatori-t4.htm --> eu vad ca e deschis,dar daca tu zici...

Later Edit:Ok,scuza-mi neatentia. ^^'

Ultima editare efectuata de catre ~Light~ in Sam Mai 10, 2008 9:44 pm, editata de 1 ori

9 Re: Sugestii la data de Sam Mai 10, 2008 4:03 pm

Eclipse

Administrator
Administrator
~Light~ a scris:
Admin a scris:

http://jma-center.forumz.ro/cereri-f23/moderatori-t4.htm --> eu vad ca e deschis,dar daca tu zici...

Am specificat acolo ca ete descris doar pentru votare. Uita-te mai bine!

10 Re: Sugestii la data de Dum Mai 11, 2008 11:41 am

Cum se pare ca la topicul "Tema" nu am cum sa postez...din cauza ca "Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum", cred ca pot posta aici ^_^
Intai, culoarea: nu am nicio treaba cu culoarea, de fapt, albastrul chiar e culoarea mea preferata ^_^. Daca doriti sa o schimbati, nu am nicio retinere, doar sa fie o culoare placuta ^_^
Logo-ul forumului: acesta trebuie schimbat: poti folosi o semnatura, gasesti o gramada pe Photobucket. Te pot ajuta si eu la acest aspect, dar e destul de usor sa gasesti o poza potrivita, dar sa nu fie prea mare! (cred ca ai observat ca semnatura mea e logo-ul forumului unde sunt eu administrator ^_^)
Si imaginea de fond: trebuie sa se potriveasca cu tema forumului: si nici acestea nu sunt greu de gasit ^_^
Voi mai completa cand voi mai avea idei ^_^

11 Re: Sugestii la data de Dum Mai 11, 2008 11:45 am

Eclipse

Administrator
Administrator
Hina-chan a scris:Cum se pare ca la topicul "Tema" nu am cum sa postez...din cauza ca "Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum", cred ca pot posta aici ^_^
Intai, culoarea: nu am nicio treaba cu culoarea, de fapt, albastrul chiar e culoarea mea preferata ^_^. Daca doriti sa o schimbati, nu am nicio retinere, doar sa fie o culoare placuta ^_^
Logo-ul forumului: acesta trebuie schimbat: poti folosi o semnatura, gasesti o gramada pe Photobucket. Te pot ajuta si eu la acest aspect, dar e destul de usor sa gasesti o poza potrivita, dar sa nu fie prea mare! (cred ca ai observat ca semnatura mea e logo-ul forumului unde sunt eu administrator ^_^)
Si imaginea de fond: trebuie sa se potriveasca cu tema forumului: si nici acestea nu sunt greu de gasit ^_^
Voi mai completa cand voi mai avea idei ^_^
Ops! Embarassed am uitat il mut aici!
Uni vor sa o schimbe. Si eu incep sa cred ca trebuie schimbata. >.<
Pai caut dar nu prea am timp (maine am teza la romana si joi ditamai lucrarea la muzica din teorie iar marti am teza la mate) deci 2 saptamani nu stiu daca o sa am timp datorita scoli.
La fel. Nu am timp.
Voi muta ca sa poti posta.
Altceva?
L-am mutat. Deci?

12 Re: Sugestii la data de Vin Iun 27, 2008 10:05 pm

kana_chan

Fan nou
Fan nou
Nu am multe sugestii...Doar una:Am observat ca ai deschis un topic special pentru cei care vor sa devina moderatori pe acest forum.Nu mai bine decizi tu singura cine merita si cine nu sa fie mod? Neutral Posibil nu o sa ma iei in seama, dar mi-am dat si eu cu parerea...Si eu am facut la fel candva si din fericire a completat lista exact persoana pe care o vroiam eu pt postul de moderator.. Smile

Vezi profilul utilizatorului http://anime2008.forumgratuit.ro/

13 Re: Sugestii la data de Sam Iun 28, 2008 3:35 pm

Eclipse

Administrator
Administrator
Am dat tuturor posibiilitatea sa posteze acolo fiinca poate uni nu vor. Astept sa vad daca posteaza cineva acolo. M-am gandit la varianta asta dar oricum o sa le dau o saptamana de proba. Actualul moderator nu a mai intrat asa ca e posibil sa ramana un post liber. Am pus odata admin pe un forum dar nu a mai intrat asa ca e un simplu user. Topicul acela se inchide peste o saptamana fiinca data trecuta l-am tinut deschis o luna dar cum nimeni nu a postat l-am inchis. Sa vad ce se intampla. Daca vor mai multi numesc eu asa cum ai zis dar sa posteze acolo orice legat de moderare caci aici pune sugesti pentru forum iar acolo strict pentru moderatori.
Astept sugestii. Daca sunt nelamuriri si nemultumir postat la help ca le cprinde dar sa puneti un titlu mai adecvat ca sa intelegem ca alfel nu ma obosesc sa raspund ci inchid topicul iar daca faceti altul cu acelasoi titlu neinformativ si tot asa va sanctionez caci mi se pare corect. Aropo daca vedeti un astfel de titlu ori va deranhati sa cititi si raportati ori il ocoliti dar nu raspundeti.

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum