JMA center

Japonia Manga Anime

Ultimele subiecte

» Mine >.<
Scris de Eclipse Dum Dec 14, 2008 1:33 pm

» Regrete...
Scris de Eclipse Dum Dec 14, 2008 1:20 pm

» ...:::copiii lunii si cantecul pianului rosu:::...:::original:::...
Scris de Eclipse Dum Dec 14, 2008 1:06 pm

» Informatii despre anime
Scris de Eclipse Mier Dec 10, 2008 11:12 pm

» Parere despre anime
Scris de Eclipse Mier Dec 10, 2008 9:48 pm

» Schimbari de nick-uri.
Scris de Eclipse Sam Dec 06, 2008 11:54 pm

» Ohayo mina-san!^^
Scris de Eclipse Sam Dec 06, 2008 11:02 pm

» Ce manga ati citit?
Scris de Hina-chan Sam Dec 06, 2008 10:56 am

» Hewo there ^.^
Scris de Eclipse Mier Dec 03, 2008 11:04 pm

» Personaj preferat
Scris de CrazyDia Mar Dec 02, 2008 5:34 pm

» Kamikaze Kaitou Jeanne
Scris de CrazyDia Mar Dec 02, 2008 5:29 pm

» Parere despre anime
Scris de Hina-chan Mar Dec 02, 2008 12:38 pm

» Parerea voastra
Scris de Hina-chan Mar Dec 02, 2008 12:30 pm

» Lista anime
Scris de Eclipse Lun Dec 01, 2008 3:47 pm

» Tema!
Scris de Eclipse Lun Dec 01, 2008 3:39 pm

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Personajul preferat

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Personajul preferat la data de Lun Apr 28, 2008 8:06 pm

Vizitato

Vizitator
Care este personajul vostru preferat?Personajele mele preferate sunt Inuyasha si Kagome , dar imi plac si celelalte personaje poziotive.
Kagome pentru ca e frumoasa , puternica , draguta , prietenoasa , miloasa , il iubeste cu adevarat pe Inuyasha.
Inuyasha pentru ca e frumos , puternic , uneori prostut si ma face sa rad , incapatanat.
http://i29.tinypic.com/154g4fq.jpg

2 Re: Personajul preferat la data de Joi Mai 01, 2008 4:39 pm

Eclipse

Administrator
Administrator
Personajele mele preferate sunt Inuyasha si Kagome , dar imi plac si celelalte personaje poziotive.
Kagome pentru ca e frumoasa , puternica , draguta , prietenoasa , miloasa , il iubeste cu adevarat pe Inuyasha.
Inuyasha pentru ca e frumos , puternic , uneori prostut si ma face sa rad , incapatanat.
Spoiler:
>.<

Pai...Kagome. Deoarece are o alta personalitate chiar daca este incarnarea lui Kikyo. Este vesela, glumeata si relaxata dar si agitata, serioasa si dura (cu Inuyasha). Este frumoasa, puternica, amabila cu oricine, oricand gata de a da o mana de ajutor fara a pretinde ceva in schimb, dar mult prea miloasa si prea inocenta. Pune totul la inima, iar asta duce de cele mai multe ori la certuri cu Inuyasha care ii raspunde urat iar ea fuge plangand in lumea ei. ( nu mai stiu ce sa zic)
Si...Inuyasha. Fiinca este foarte frumos, foarte puternic, ueori dur si serios alteori sarcastic si prostut, foarte incapatanat, care nu suporta ca cineva sa se apropie de Kagome (adica Koga ca de Naraku o apara dar cu el are de furca) pe care o place foarte mult (ca sa nu spunem ca o iubeste sau ca e nebun dupa ea)

P.S.: Specifica: personaj masculin si personaj masculin.

Vezi profilul utilizatorului

3 Re: Personajul preferat la data de Sam Mai 10, 2008 7:46 pm

Cel mai mult imi place de Kagome. Imi place pentru ca este curajoasa chiar si atunci cand este inconjurata de pericole. Il iubeste mult pe InuYasha, dar nu vrea sa o arate.
Este draguta in felul ei de a fi. Si simte Shikon no Tama! :)
Imi place si pentru ca seamana putin cu mine la caracter...totusi, doar in unele situatii. :)
Imi mai place si cand se infurie pe InuYasha :)) Devine amuzanta cand ii spune "osuwari" si uneori, chiar si trista... :(.
Iar ca personaj masculin...InuYasha pentru ca e amuzant, ma face sa rad cand ii spune "Osuwari" Kagome si imi place seriozitatea lui (numai cand da dovada de ea...adica foarte rar :P )

4 Re: Personajul preferat la data de Sam Mai 10, 2008 10:40 pm

Byo.Shin

Fan devotat
Fan devotat
Mie imi place de Kikyo si Kagome
sunt asemanatoare dar intr-un fel sunt total diferite
imi place de Kikyo ca lupta pentru Inuyasha
iar Kagome e foarte draguta, chiar daca isi ascunde sentimentele fata de Inuyasha, nu suporta sa il vada in prezenta lui Kikyo.

Vezi profilul utilizatorului

5 Re: Personajul preferat la data de Dum Mai 11, 2008 6:35 am

~Light~

Fan modest
Fan modest
Personajul meu preferat este Kikyo pt. caracterul puternic de care da dovada atat in anime,cat si in manga.este un personaj complex,cu o grafica buna.atitudinea ei fata de Kagome si InuYasha (ma refer la acest cuplu,dar si la fiecare in parte) este de admirat,la fel si modul cum ea incearca sa-si razbune moartea.

Vezi profilul utilizatorului http://www.from-my-dreams.forumotion.com

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum