JMA center

Japonia Manga Anime

Ultimele subiecte

» Mine >.<
Scris de Eclipse Dum Dec 14, 2008 1:33 pm

» Regrete...
Scris de Eclipse Dum Dec 14, 2008 1:20 pm

» ...:::copiii lunii si cantecul pianului rosu:::...:::original:::...
Scris de Eclipse Dum Dec 14, 2008 1:06 pm

» Informatii despre anime
Scris de Eclipse Mier Dec 10, 2008 11:12 pm

» Parere despre anime
Scris de Eclipse Mier Dec 10, 2008 9:48 pm

» Schimbari de nick-uri.
Scris de Eclipse Sam Dec 06, 2008 11:54 pm

» Ohayo mina-san!^^
Scris de Eclipse Sam Dec 06, 2008 11:02 pm

» Ce manga ati citit?
Scris de Hina-chan Sam Dec 06, 2008 10:56 am

» Hewo there ^.^
Scris de Eclipse Mier Dec 03, 2008 11:04 pm

» Personaj preferat
Scris de CrazyDia Mar Dec 02, 2008 5:34 pm

» Kamikaze Kaitou Jeanne
Scris de CrazyDia Mar Dec 02, 2008 5:29 pm

» Parere despre anime
Scris de Hina-chan Mar Dec 02, 2008 12:38 pm

» Parerea voastra
Scris de Hina-chan Mar Dec 02, 2008 12:30 pm

» Lista anime
Scris de Eclipse Lun Dec 01, 2008 3:47 pm

» Tema!
Scris de Eclipse Lun Dec 01, 2008 3:39 pm

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Hello!!

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Hello!! la data de Sam Mai 24, 2008 8:44 am

Salut ,in primul rand vreau sa va zic ca sunt fata am 13 ani defapt aporape 13 .Sunt o persoana vesela, activa ,sportulmeu preferat e inotul ca si Will lol! si imi plac mult broscutele,am 2 broaste testoase Razz. imi plac fff mult anime-urile preferatul meu e inuyasha aa.. mai sunt inca doua care imi plac slayers si MEW MEW power,astea 3 sunt pe primul loc dar mai sunt multe care imi plac.Asa dintre desene animate witch e preferatul meu il ador...imi plac filmele de groaza,drama si comedii ,cu cititul nu prea ma omor dar imi plac cartile de aventura politisle legende etc,una din cartile mele preferate a fost sarada ,harry potter si cartile din witch .In timpul liber mai compun ficur sau mai degraba epidode din witch si alte anime-uri dar in special cu witch.Hmm....ce sa mai zic despre mine?Sunt o persoana activa dar cand vine vorba de dus gunoiul si mers la magazin mie foarte lene mai ales ca stau la etajul 6 si liftu ala nenorocit se mai strica din cand in cand.Cu scoala stau bine am note bune.Imi place sa ies in parc cu prieteni sa ma distrezi etc chesti dastea care se fac impreuna cu prieteni mai ales petrecerile in pijama .Imi plac foarte mult animalele , de mica ingrijam pisicile ,cainii de pe strada le dadeam sa manance si ma jucam mereu cu ele,as vrea ca si la noi in romania ca si in America sa se inventeze politia animalelor.deacea imi doresc sa fiu doctor veterinar si sa le ajut sau daca nu sa fiu vanzatoare la un magazin de animale.Gata cam atata despre mine vam spus multe despre mine ajunge,am facut o prezentare... roman ce sa mai ,daca mai aveti intrebari va raspund cu cea mai mare placere,

P.S:am facut un nou topic la hel!! ca am crezut ca nu aveti un forum unde sa va prezentati ,deabea acu l-am vazut lol!

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Hello!! la data de Sam Mai 24, 2008 11:15 am

Eclipse

Administrator
Administrator
Pai...intrebari...Muzica? (ce intrebare >.<). Bun venit pe forum! Ce sa iti mai spun? Sper sa fi o membra activa (spre deosebire de altii) si sa te distrezi.

3 Re: Hello!! la data de Sam Mai 24, 2008 3:34 pm

Buna, Will!
Iti place W.I.T.C.H, huh? Super! Very Happy
Se pare ca tii mult la animale, dar care e animalul tau preferat?
Vrei sa fii vanzatoare la un magazin de animale ca bunicul lui Matt, nu? Razz
Si, cate carti de la W.I.T.C.H ai? Eu am 42 lol!
De unde esti?
Si cam atat...Ja Ne si Happy Posting and No Spam (e deja explicat in reguli ce este spam-ul poti conta pe mine )

4 Re: Hello!! la data de Sam Mai 24, 2008 5:42 pm

Byo.Shin

Fan devotat
Fan devotat
Welcome here Will si have fun.

Pai intrebari nu am momentan.

Edit by Hina-chan: Vad ca topicul acesta stationeaza cam de mult, asa ca m-am hotarat sa-l inchid. Daca Will doreste sa fie redeschis ca sa raspunda la intrebari, sa-mi dea mie un PM sau lui Admin si se rezolva Very Happy

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum