JMA center

Japonia Manga Anime

Ultimele subiecte

» Mine >.<
Scris de Eclipse Dum Dec 14, 2008 1:33 pm

» Regrete...
Scris de Eclipse Dum Dec 14, 2008 1:20 pm

» ...:::copiii lunii si cantecul pianului rosu:::...:::original:::...
Scris de Eclipse Dum Dec 14, 2008 1:06 pm

» Informatii despre anime
Scris de Eclipse Mier Dec 10, 2008 11:12 pm

» Parere despre anime
Scris de Eclipse Mier Dec 10, 2008 9:48 pm

» Schimbari de nick-uri.
Scris de Eclipse Sam Dec 06, 2008 11:54 pm

» Ohayo mina-san!^^
Scris de Eclipse Sam Dec 06, 2008 11:02 pm

» Ce manga ati citit?
Scris de Hina-chan Sam Dec 06, 2008 10:56 am

» Hewo there ^.^
Scris de Eclipse Mier Dec 03, 2008 11:04 pm

» Personaj preferat
Scris de CrazyDia Mar Dec 02, 2008 5:34 pm

» Kamikaze Kaitou Jeanne
Scris de CrazyDia Mar Dec 02, 2008 5:29 pm

» Parere despre anime
Scris de Hina-chan Mar Dec 02, 2008 12:38 pm

» Parerea voastra
Scris de Hina-chan Mar Dec 02, 2008 12:30 pm

» Lista anime
Scris de Eclipse Lun Dec 01, 2008 3:47 pm

» Tema!
Scris de Eclipse Lun Dec 01, 2008 3:39 pm

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Top 5 personaje feminine.

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Top 5 personaje feminine. la data de Sam Mai 24, 2008 8:17 pm

Ai Emma

Fan nou
Fan nou
Am facut acest topic pentru ca am vazut eclair vs. lumiere si nu am vazut o batalie intre toate 5 si asa ca m-am gandit sa fac acest topic.
1Eclair
2Lumiere
3Twedelledee
4Merceredi
5Venderedi voi pe cine alegeti?

Edit by Admin: Sa imi explice cineva si mie ce este acest topic. Ori este un top 5 ori este personajul feminin preferat care surpriza este si aici: http://jma-center.forumz.ro/kiddy-grade-f25/personajul-preferat-t27.htm Deci: ce vrea sa fie? Poate sunt eu mai grea de cap dar nu ii integ prezenta asa ca astept un raspuns inainte sa il inchid sau sa il trimit la cosul de gunoi sau sa il sterg. Si apropo cand deschizi un topic spui motivul pentru care l-ai facut dat iti si spui parerea nu doar ce ai facut tu ca nu se intelege nimic...sau poate doar eu nu inteleg! scratch

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Top 5 personaje feminine. la data de Dum Mai 25, 2008 7:38 am

Cred ca ar fi trebuit sa scrii si tu pe cine alegi poti conta pe mine
Eu o aleg pe Lumi-chan...mi se pare mult mai draguta si mai eleganta decat celelalte, plus ca stie sa manuiasca bine masinariile...si pare mult mai timida scoate limba Uneori seamana cu mine...dar nu si la eleganta sad

3 Re: Top 5 personaje feminine. la data de Sam Mai 31, 2008 11:39 am

Eclipse

Administrator
Administrator
Edit by Admin: Sa imi explice cineva si mie ce este acest topic. Ori este un top 5 ori este personajul feminin preferat care surpriza este si aici: http://jma-center.forumz.ro/kiddy-grade-f25/personajul-preferat-t27.htm Deci: ce vrea sa fie? Poate sunt eu mai grea de cap dar nu ii integ prezenta asa ca astept un raspuns inainte sa il inchid sau sa il trimit la cosul de gunoi sau sa il sterg. Si apropo cand deschizi un topic spui motivul pentru care l-ai facut dat iti si spui parerea nu doar ce ai facut tu ca nu se intelege nimic...sau poate doar eu nu inteleg! scratch

Nu vad raspunsul! Acolo poti scrie personajul feminin preferat! Ce rost mai are si topicul acesta? Daca era un top 5 mai ziceam dar e personajul feminin preferat! Da un raspuns ca sa ma lamuresti si pe mine ca poate oi fi mai grea de cap. Deci?

4 Re: Top 5 personaje feminine. la data de Sam Mai 31, 2008 1:14 pm

Byo.Shin

Fan devotat
Fan devotat
^ Dear Admin, cred ca trebuie sa alegi una dintre cele 5... e un fel de battle, doar ca intre 5 personaje si tu trebuie sa alegi una dintre ele.

Eu o aleg pe Eclair, tot timpul mi-a placut acest personaj, e foarte bine realizat, are o personalitate grozava si pur si simplu imi place.

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum